DISKUZE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EAST STREET
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Příprava na jaro?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty14/2/2007, 23:43

Tak aby to tu nestálo, chci se zeptat? Kdysi byla návštěvnost těchto stránek 2-3 uživatele denně, a to sem byl Já a druhej Myšák a občas moje manželka. Ted je tu už mnohem větší návštěvnost, tak se chci zeptat KDO TO SEM VŠECHNO CHODÍ? Díky
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty5/3/2007, 19:39

Já se občas na vaše kárky kouknu jako stálej fanda cheers lol!
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty6/3/2007, 12:03

Jo?!tak to nás těší,... Embarassed
Aspoň už víme kdo nám dělá ty přístupy Wink
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty9/3/2007, 17:20

Za ten rok provozu stránek, je to docela dobrý, jeden stálej návštěvník. Laughing No ted si spyker koupil éRo, tak třeba bude mít nějaké dotazy! Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty10/3/2007, 00:12

Hehe dotazů mam dost... dřív mě zajímalo jak to děláš s fíkama kvůli laminátům ,kolům atp... teď je nechystám a kola už tam 15" mám... chci na eRko čirou z golfa slyšel sem že se na těch světlej jen odříznou nějaký packy a pak jdou do hrnců.
Motor bych chtěl jinej pač tam mam kilo motor No kvůli nahonění malýho objemu a je to převrtaný na 1200.Mají kecy když viděj v eRku 1,6Mpi??? lol!
tady kdyby vás zajímalo jak vypadá moje eRko Arrow http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id=4&id2=108&id3=2926
jinak na těch stránkách je eRko jakoby z oka vypadlo tomu tvému Michale Neutral vopičák jeden Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty10/3/2007, 16:40

No kásný autíčko sis pořídil,jen co je pravda,jen by to chtělo ještě pokoumat v realu,... Shocked
1,6ky se vůbec neboj,za motor jsem od pánů policajtů ještě žádnou pokutu nedostal,spíš sklidil obdiv tongue
Takže sám za sebe 1,6ku doporučuju a když,tak se ještě přimlouvám za vstřikování,nebudeš se v tom muset furt hrabat,ladit karbec,atd atd,....
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty10/3/2007, 21:15

díky Smile s tím reál není problém...na sraz v tom přijedu ale aby si nebyl zkalmanej je to v reálu horší ...uvidím chtěl sem hlavně už OHCéčko
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty11/3/2007, 11:05

No jasan,každej si to udělá jen a jen podle sebe,vždyt v tom budeš jezdit jen a jen Ty,...
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty12/3/2007, 20:02

Nevypadá takhle vůbec špatně, těším se až ho uvidím na vlastní voči. Samozřejmě nejduležitější je tvoje představa a podle toho vytváříš dílo. A setkáš se s plno kydalů, co budou mít různé námitky, ale věř že většina z nich jsou bud vymaštěný chudáčci svejch prachatejch fotříků a nebo ti co takovýhle auta vidí jen na srazech nebo na stránkách časoupisů, ale sami jezdí v seriový sieřře r.v. 84 a nemůžou si ji vynachválit, jak je pohodlná. Very Happy
Představa je důležitá a ještě důležitější je touha mít něco, co jiní nemají a to tě dovede k dokonalosti obrazu svého.
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty12/3/2007, 20:12

Jo,takhle nějak bych to napsal taky,ale přišlo mi to moc dlouhý tak jsem se na to vykašlal. geek
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty12/3/2007, 20:32

To sme taky čekali! Je to stejný jak s tema ramenama, co visely na jednom heftu.
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty12/3/2007, 20:34

Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty12/3/2007, 20:47

Jo a koukni do "seznamu uživatelů" tady v diskuzi,máme tam novýho zaregistrovanýho,...
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty12/3/2007, 21:01

No to je nevídaný, důchodce nás poctil návštěvou. Máš vytisknutý počasí, abysme mohli naplánovat nákej sraz.
A s bílou mrdkou - no jen počkej důchodče Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty12/3/2007, 21:52

Ahoj podnikateli elephant
Máte to tady pěkný Shocked Koukal jsem na tvé původní eRko a nechápal jsem Laughing , zvláště poté bouračce přes strechu.Čověk by řekl, že bylo na odpis. What a Face Zítra se teda snad sejdem a zamakáme Wink Čauvec Komouš.
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty12/3/2007, 23:09

No rohlík taky nevypadal, že by to jěště rozdejchal a jak nakonec jezdil Arrow
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty12/3/2007, 23:19

No jo. Starej dobrej rohlík. Ten byl jedlej, co? Naposled si ho pamatuju jak mu z očiček brečela rez na tom pískovišti vedle zapichlího volantu z rapida Sad
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty12/3/2007, 23:28

No jo, byl to dobrák a pohodlnej, né jako ty britský kostitřasy. Naposledy jsem ho viděl jet na vrakoviště
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty12/3/2007, 23:36

Už lituješ, vid? Byl to šperk.A tos tam měl dokonce tříválec,vid? Měli jsme ji radši sprasit na poli bez vody a oleje.A nakonec ji celou pokopat a poskákat. Už mi to chybí monkey Dlouho jsem si už nezařádil na pořádným vraku
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty12/3/2007, 23:42

No to je dost , tak vytáhnem to tvoje a dáme mu dokud je studenej.
Mohli by sme udělat někde nákou stkačku.
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty12/3/2007, 23:50

Very Happy Ono by tě ta sranda přešla, až bys měl plnej ksicht zasekanejch vrtulek z turba Laughing A myslím, že když vidí tebe v blízkosti garaže tak roztahuje kola, aby jsi ho nemohl vytahnout. jocolor Má z tebe prostě strach affraid
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty13/3/2007, 00:05

Sem právě někde slyšel, že britský motory toho moc nevydržej, prej mu musíš dát čočku dokud je studenej, aby si udělal větší vůli kolem pístních kroužků, aby se nezapek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty13/3/2007, 20:09

Kdepak.Anglické motory, to jsou držáci.Ty leckterý RSe vypráší kožich Very Happy Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty14/3/2007, 20:16

Kluci chtěl sem se zeptat nemáte nějaký originální díly doma v dílně na eRko ... já jen že by se mi něco hodilo třeba koberce atp. Wink
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty14/3/2007, 20:36

No,vzhledem k tomu že auto už mám asi 4roky hotový a mám malou garáž,tak všechno přebytečný už je fuč.Uvidíme jak se vyjádří "Červenej"ten má dílnu jako prase a ve finále se mu tam sotva vejde eRko.Prostě jedno velký skladiště.Ale jestli tam jsou nějaký origo díly na eRko určitě neví ani on sám,... co?! scratch
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty16/3/2007, 14:22

Garáž velká, prostory taky, ale najít to co potřebuješ je hodně těžký. Na eRo tu mám střechu to vím jistě, páč je dost velká na to, aby se předemnou schovávala Very Happy , nemám doma už nic, protože co nebylo nový sem vyhodit a zbytek jsem scháněl nový. A koberce jsem si dělal na míru. Mám tu nový přední světla, ale nevim jestli si je nenechá a ted jsem sehnal nový zadní světlo za 500,- ale to je rarita vid Myšáku, chtělo by to ještě jedno.
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty16/3/2007, 20:06

Mysak:4 roky ... pokud sem četl dobře tak sis auto kupoval v osumnácti od souseda...takže to ti je 22?
Michal:To já mam garáž vlhkou tak to teď nechávám venku pale no jsou tam koberce od předchozího majitele růčo dělaný a je to vcelku blbě udělaný....topení tam taky nemám... jak ste na tom vy? a popřípadě když ho nemáte tak jak to děláte se zamlžováním čelního okna ... mě se zamlží hned jak vezu ještě 2 lidi.Přední světla chci z golfa s křížkama..to už sem se ptal taky mysaka a jeste mi na to neodpovedel jak to udelal rendeer a zadní světla nechám zatím origa žádný z ascony ani z jakejchkoliv přívěsů či návěsů ... ale zajímalo by mě jaký sis koupil Smile
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty16/3/2007, 20:26

Auto mám 4roky tak nějak hotový,předtím jsem jezdil rok s rozestavěným,a jednu sezonu jsem to měl rozkuchaný v garáži,z čehoš plyne že mi je 24. Wink
Topení nemáme ani jeden a asi oba se schodnem že někdy by se třeba i hodilo,...třeba když tě cestou do Minoňe zasline chcavák jak kráva,můsíš jet se staženejma oknama a to čelní utírat vším suchým co je ještě poruce.A pak jsou chvíle kdy jsi rád že ho nemáš,...třeba když stojíš na sprintu,pedál zaraženej v koberci,voči vytřeštěny Shocked ,to jsi rád za každý kilo dolu.Tak si vyber co je lepší. Smile
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty16/3/2007, 20:27

Jo a světla tam mám teda z 2ky Golfa,jen jsem jim uřezal nějaký ty zbytečný držáčky a taky jsem musel zvětšit ty rámečky na kterých se to světlo vyklápí,na průměru asi o 1cm.Rozříznout a nastavit.
Teď to jde jen tak tak vyklopit. Wink
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty16/3/2007, 21:18

tak já na to prdím no chtěl sem převést jen teplej vzduch na to čelní okno ale podle mě je to moc trubek atp... nejlepší by byl nějakej fen vyřazenej Very Happy a napojit to na baterku... Cool váha vyřešena bych řekl a problém s čelním oknem taky king
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty16/3/2007, 21:20

Jo jinak díky za ten návod Smile takže ty máš i naklápjecí do stran jestli sem to dobře pochopil? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty17/3/2007, 10:58

no mám to v tom původním škodováckým rámečku,takže se to seřizuje jak klasiká škodovácká parabola,nahoru i do stran.
A stěma trubkama na vzduch máš pravdu,taky jsem o tom přemýšlel,ale to by v kufru už nezbylo žádný místo,... No
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty19/3/2007, 00:02

S tím mlžením je to naprdek, ale ten chcavák nás chytí jen tak jednou dvakrát, takže to neřeším, ten fén by byl fajn, kdo má taky pořád poslouchat manželku, že ty tanga, kterýma utírám okna má jen jedny jako náhradní Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty19/3/2007, 00:54

a to funguje s těma tangama jo ??? Tam je přeci malá plocha a ještě moc nesaje ....
No jo fen by byl dobrej ale já elektrice moc nerozumím takže ani nevím jestli y ta varianta byla možná Neutral pokud jo tak bych si to asi udělal pig
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty19/3/2007, 01:20

na to se zeptej modrýho, to je kouzelník na elektriku, ten je schopnej tam dát i míchačku na 380
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty19/3/2007, 12:50

jestli to jeden z Vás chce,tak mu tam klidně zásuvku na 230V udělám a strkejte si tam co chcete,ale já zůstávám u suchýho hadru. Smile
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty19/3/2007, 17:29

Né zásuvku ale spíš upravit ten fen tak aby se nemusel nikam strkat ... jen dráty aby z něj šly a tlačítko by se mohlo dát někam na přístrojovku a bylo by to super Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Příprava na jaro? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příprava na jaro?   Příprava na jaro? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Příprava na jaro?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DISKUZE :: DISKUZE-
Přejdi na: