DISKUZE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EAST STREET
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Co bude na jaře nového?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty14/2/2007, 23:54

Spíš mě zajímá, co kdo přez zimu vylepčil na autě.

Já musim říct ,že sem se na něj byl dvakrát kouknou jestli ho neukradli a jednou sem ho o 20cm posunul, aby se gumy nepřilepily k podlaze. Přitom sem si všim, že se mi zase vyšroubovaly všechny imbusy z poloosy, takže než vyjedu musim to nějak vyřešit, páč ji jednou někde ztratím a jak znám Myšáka a jeho odestup za autem, nebyl by moc nadšenej, že mám poloosu v jeho kufru! A to je asi vše co sem udělal.
A co vy?
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty17/2/2007, 19:59

Zdarec,jo mimochodem ty šrouby na poloosy už pro tebe mám,nechtělo se mi je nosit na ten ples,tak se musíme někdy srazit,...at to už máš hotový.Já už dal dnes po zimně zkušební jízdu a dobrý Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty20/2/2007, 14:50

O.K.dáme sraz někde na benzině ajko vždy!
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty5/3/2007, 19:41

Tak já si přes zimu koupil eRko takže budete mít konkurenci Wink ale bude to chvíly trvat než to bude nějak vypadat king
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty6/3/2007, 12:00

A heleme se,...že by budoucí člen našeho mega klubu?! tongue
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty7/3/2007, 16:35

no já už sem členem škoda klubu tady na severu .. sem koukal že ten váš klub je odnož erek z jinýho klubu... a to do budoucna chystám založit taky klub takže spíš jen ten fanda Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty9/3/2007, 17:12

No jestli ti půjde zakládání jako nám, tak to máš nejvyšší čas ho založit!
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty10/3/2007, 00:04

No snad to půjde líp než tady clown ... kámoš má feldu v kombíku která se moc netuní tak si myslím že by to mohlo bejt zajímavý klub.
A řekl bych že vy jste takový zapadlý ... k vám se přes net dostat je vcelku tvrdej oříšek... ale kdoo hledá tak najde jako já.Chtělo by to u vás spíš nějakou reklamu a zviditelnit se. Wink
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty13/3/2007, 00:57

spyker
no já sem zakládal tu url adresu a asi sem někde pochybil u vyhledávače, proto nejdou najít stránky na seznamu, ale na centrum to de, hrabat se v motoru to mi jakž takž de, ale na tohle tukání do kláves sem střevo. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty13/3/2007, 01:01

To já sem taky střevo na stránky ... kámoš dělá stránky .... teď to bude v novým komplet www.virtcars.com/forum tady sem vyrost stal se ze mě vtuner sunny byl sem v maxituningu Basketball a taky sem upravoval erko s pomocí tvých dílů co máš na autě Very Happy http://www.virtcars.com/skodacontest/skoda_spyker.jpg vidíš to v tom Shocked
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty13/3/2007, 01:11

to je na mě moc čtení Very Happy
ta fotka je dobrá, jen přibily jiný kola a okapničky Very Happy
Jen ta černá mi přijdem moc smutná a nevýrazná
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty13/3/2007, 01:16

To forum byla jen ukázka... já to chci dát do černý ... je pravda že je to nevýrazný... ale mě se líbí černá a červená a abych se neopičil do poslední kapky tak sem udělal změnu ... a kola se mi líběj víc ty co sem tam dal já ... ty mengelesy jsou okoukaný... nechceš tam dát jiný Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty13/3/2007, 01:22

chtěl bych si koupit ty dělítka nebo arc, mengelsy sem kupoval asi před 6rokama a tenkrát to na škodovkách ještě tolik nebylo. Pravda, že černý se moc nevidí a když bude lak špičkovej mohlo by to bejt zajímavý. Ale skreješ sní plno krásnejch křivek, kterýmá tohle auto disponuje, ale proti gustu žádný dišputát. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty13/3/2007, 01:26

nevím tvému autu bych doporučil něco exotičtějšího ... dělítka a arc má každej druhej ... dělítka se líběj i mě ale slyšel sem že jsou těžký ... ale rozhodně bych u límců zůstal Wink
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty13/3/2007, 01:36

to budu muset, protože tyhle mají ET0 a jsou pod nima myslím 2,5cm podložky a díky tomu dosahujou k blatníkům a větší podložky nechci dávat, kvůli bezpečnosti. Tyhle kola sou moc těžký tenkrát sem si oni nedoved představit jak moc, proto bych chtěl ARC 15" měl sem ji v ruce i pneu a všechny 4 váží jako moje jedno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty13/3/2007, 01:46

to já tam chtěl dřív dát BBS RS1 ... tydle jsou hodně podobný ty vlevo jeden týpek je prodává za 15tisíc http://www.vwspirit.ch/BBS/rs_rm_2_pouces.jpg
dvoudílná, 6,5×15 et 33, rozteč 4×100
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty13/3/2007, 01:52

BBS za 15tis je super cena, já jsem moc náročnej, nechci mít podložky se změnou rozteči protože jsou těžky, já toho na výběr moc nemám!
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty13/3/2007, 01:59

No jo rozteč 4*130 je na prd ... asi jako to co mám já ... já mam 4*108 na to se taky blbě schánějí kola... když mě se nelíběj moc kola s roztečí 4*130 ale věděl bych ještě o jednech ... závodní a kdyby se vyleštily tak by šly ... škodovka je vyráběla jako "jitrnice" můžeš je vidět na starších závodních autech http://www.superlite-wheels.com/wheels/large/12.jpg
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty13/3/2007, 02:04

Nevypadaj špatně, nevim co pořešim, ale ted na to stejně nemám prachy jedině, že by někdo chtěl ty moje!
Jdu spát, díkes za pokec
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty13/3/2007, 02:07

nevypadá to špatně ne no Smile Já taky děkuju za pokec Wink
Návrat nahoru Goto down
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty14/3/2007, 19:28

Tak jsem dnes při mém komo vyvášnění zjistil, že mam na jaro novinku, kterou je nefunkční klima Sad Asi mi přes zimu uteklo medium. scratch
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty14/3/2007, 20:11

No já sem v pátek započal kuchat auto ... vysál sem ho pod kobercem snažil sem se tam dát nějaký odhlučnění a dneska jsme zkončil...co tam mam teda novýho ... zadní tapecy z feldy Very Happy zatím to je jak tuzing ale v létě to dodělám pořádně zakytuju díry nastříkám a nebo nechám poflockovat a taky sem konečně zapojil rádio a hraje king a to elektrice vůbec nerozumím ... kdybych neměl krátkej kabel od antény tak by hrály i stanice takhle zatím jen kazety Rolling Eyes
Jedete v sobotu do mimoně na sraz předvést co nového??? Wink Question
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty14/3/2007, 20:28

No vida,už i fotečka,... Shocked
To já zatím letos neudělal vůbec nic,ještě jsem to po zimě ani neumyl,budu muset zapracovat.
A o který sobotě to píšeš?!Ono už se něco děje v Mimoňi?!
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty14/3/2007, 20:31

to Roman620ti:hm,budeš muset tam co ti to naplnily a doufat že ti tam dali i tu detekční kapalinu a teď podle ní zjistěj kde to utíka. confused
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty14/3/2007, 23:36

Mysak napsal:
No vida,už i fotečka,... Shocked
To já zatím letos neudělal vůbec nic,ještě jsem to po zimě ani neumyl,budu muset zapracovat.
A o který sobotě to píšeš?!Ono už se něco děje v Mimoňi?!
Smile A když sem se koukal na ten tvůj avatar a na můj tak to je skoro tvoje auto při pohledu ze zadu Laughing Cool ale opak je pravdou Rolling Eyes
Píšu o této sobotě...mimoň pořádá takový posezení na letišti nic extra není snad ani program nebo jak možná ... možná tam pojedu ale né svým autem...
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty15/3/2007, 17:31

Aha,tak to já si počkám až na tu "pravou" Mimoň.Už se těším! cheers
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty16/3/2007, 14:08

Tak já mám už nové ty šroubky co drží poloosy, sned se už nepovolí, díky Myšáku za ně.
A taky mám novýho to, že se mi přes zimu nějak onavila L.P. pružina a to není dobrý. Chtělo by to HP, a byl bych Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty16/3/2007, 18:09

Hele,kdy se teda staviš aby jsme koukli na ten starter?!A taky ti musím dát bankovky na ty stránky,sem na to uplně zapoměl. Rolling Eyes
A nevím jak ostatním,ale mě se u tvejch přízpěvků nezobrazuje fotka tvýho éRa
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty16/3/2007, 19:54

JJ mě se taky nezobrazuje ale spíš to vypadá na to že si tu fotku vymazal sám Wink a když sme u těch fotek ... nemáte nějaký fotky těch vašich krasavic ve větším rozlišení???Popřípadě nějaký video aby slyše ty strojovny v provozu Smile viděl sem vás ject v mimoni pomalinku a moc dobře to nebylo ani slyšet....
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty16/3/2007, 20:11

No záleží na tom čemu říkaš větší rozlišení,... Shocked já mám foťák asi 3Mpx a z něj fotek spoustu,Michal má foťák lepší,... ale s tím videem to bude horší,máme sice asi 2DVD natočený na různejch srazech a na nich auta v různým stádiu vývoje,ale celkově nic moc,lepší bude když se na ňákým srazu ukážeš a uvidíš a uslyšíš to v realu,...hlavně ten Michalův "chromovanej chobot" affraid
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty16/3/2007, 20:54

Tak velikost fotky je tak akorát Smile stačilo by mi i 2 mpx ... tak jestli by si mohl něco ze svojí zbírky poslat na můj mail ... djspyker@seznam.cz a nezapomeň že některý fotky jsou odemě tak aby si mi neposílal moje Very Happy Wink
S tím srazem není problém letní mimoň bude 100% tu první nevím jak to stihnu ... budu maturovat tak uvidíme
Návrat nahoru Goto down
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty16/3/2007, 21:07

Myšák - Nechal jsem ji plnit v Chára sportu ale zkoušeli jen hlavní únik při netlakování nejakým obyč vzduchem. Vypadá to, že musím sehnat nejakou firmu, která se zabívá i přetěsněním netěsností.To teda vůbec nevím kde Mad Nevíš o nějaky firmě? U vás by mě asi vyfakovali,vid? Sad Potřebuju jí mít na Mimoň funkčí, až se tam všichni budete pařit, tak já budu v zimní bundě a v kulichu:D
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty17/3/2007, 10:09

spyker: tak já něco pošlu,ale bude to chvilku trvat,mám net jen v práci,takže to musím spáchat až bude chvilku čas.A neboj,tvoje fotky ti opravdu posílat nebudu. Very Happy
Do mimoně času dost,uvidíme jak Ti to teda výjde.
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty17/3/2007, 10:13

Roman620ti: Hm,zkusím se zeptat,ale nevím nevím,.... Neutral
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty17/3/2007, 13:21

super díky Smile
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty18/3/2007, 23:39

Roman620- ještě když jsme bouchali s myšákem, tak k nám jezdil ten týpek a myslím, že ho najdeš tady www.klimatizovat.cz

Spyker: já ti fotky nepošlu, páč s mojí rychlostí připojení by ti přišly tak v den Mimoně Very Happy , ale myšák má i moje tak at je k tomu přidá.
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty19/3/2007, 01:01

No já taky nemám nejrychlejší net ... kdyby mezi nima byla nějaká ve tmě a pohled ze předu tak jak na tu RX7čku nahoře tak bych mohl udělat tu fotomontáž Wink
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty19/3/2007, 01:09

No já mám úplně všechny fotky na CD, v kompu kterým sem na netu nemám ani jednu až si koupím notas(tak za rok Very Happy ) tak si je tam nahraju.
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty19/3/2007, 18:27

Mrknu tam.Díky
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty3/4/2007, 21:13

Michale nechceš si koupit jiný kola??? Laughing Já nevím ty co ta maš se mi nějak nehodí k celku a už je tam máš vcelku dlouho...přece kola dělají auto king
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty22/4/2007, 19:18

Mysaku hele si elektrikař nebo jí aspoń rozumíš ... mam problém... zapl sem si v autě rádio a pochvilce mi přestaly jít blinkry ... teď mi fungujou kdy se jim chce ... nevíš čím by to mohlo být??
Jo jinak ten příspěvek co sem psal tady nad tím tak to bylo na tebe Wink
Návrat nahoru Goto down
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty23/4/2007, 00:02

Podle mě už je Myšákovo eRko nebude chtít dát z podložek.Přeci jen už spolu něco zažily... affraid
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty23/4/2007, 15:25

spyker: k tý elektrice,.....jak píšeš,možná jí trochu rozumím,ale nejsem jasnovědec,takže s tímhle ti fakt neporadím,ani to nemusí mít nic společnýho s tím rádiem,možná někde volnej konektor,možna něco uplně jinýho,... Question takhle na dálku se to fakt nedá.
A kola?! Mě se líběj a určitě je za žádný jiný měnit nebudu! Wink
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty23/4/2007, 19:10

Mysak napsal:
spyker: k tý elektrice,.....jak píšeš,možná jí trochu rozumím,ale nejsem jasnovědec,takže s tímhle ti fakt neporadím,ani to nemusí mít nic společnýho s tím rádiem,možná někde volnej konektor,možna něco uplně jinýho,... Question takhle na dálku se to fakt nedá.
A kola?! Mě se líběj a určitě je za žádný jiný měnit nebudu! Wink
Tak dobrý ... kucí z r fora mi poradily ale stejnak už mi to zas jde ... nesmím halt zapínat rádio ... stejnak to prd hraje ... v létě si to pokutím...intoš půjde asi komplet ven a koupím si palubku z feldy a budu dělat řízy řízy...
Jinak k těm kolum nic proti ale už jsou okoukaný ... chtělo by to něco z novýho modního trendu... jen rada být zas o něco zajímavější... já bych dal taky jiný kola... jo hele jakou máš vůbec rozteč??? 4* 100???
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty23/4/2007, 19:25

jasan, 4x100,... o tom řezání palubky si můžeš popovídat s Michalem,ten už to má zasebou. Neutral
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty23/4/2007, 21:33

Mysak napsal:
jasan, 4x100,... o tom řezání palubky si můžeš popovídat s Michalem,ten už to má zasebou. Neutral
No tak to je ideální rozteč na jiný kola lol! já vím no sem votravnej geek
No myslel jsem řezaní palubky z feldy ... chtěl bych tam dát feldu celou dovnitř ... zadní tapecy mam jakš takš...
jo jinak jestli bych měl prachy a majitel by tyto http://skoda.stable.cz/cz/vase_auta_upload/2700_2007-04-22_15-55-39_30.jpg kola prodal tak si splním sen ... ale budou asi dost mastný (majitel je má jako náhradu za jupíky a až přijdou jupíky tak sunny snad je dá)
Návrat nahoru Goto down
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty24/4/2007, 10:54

Co to je za kola??? Shocked Na tý fotce to vypadá,jako by bylo plný scratch .To by bylo lepší si koupit v supermarketu za 500,- poklice za kterejma jsou už namontovaný vrtaný kotouče Laughing A to pak musí bejt jízda. A bez práce cheers
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty24/4/2007, 16:29

Roman620ti napsal:
Co to je za kola??? Shocked Na tý fotce to vypadá,jako by bylo plný scratch .To by bylo lepší si koupit v supermarketu za 500,- poklice za kterejma jsou už namontovaný vrtaný kotouče Laughing A to pak musí bejt jízda. A bez práce cheers
to jsou dělítka ... závodní kola který byly na 130RS ... a plně nejsou Wink
Návrat nahoru Goto down
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty24/4/2007, 19:07

No mě bylo divné kdyby byla plná. Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co bude na jaře nového? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude na jaře nového?   Co bude na jaře nového? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co bude na jaře nového?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DISKUZE :: DISKUZE-
Přejdi na: