DISKUZE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EAST STREET
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rozvody

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Mára




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 03. 04. 07

Rozvody Empty
PříspěvekPředmět: Rozvody   Rozvody Empty3/4/2007, 07:37

Čawes chlapáci! Vim,že nejsem ve správným tématu,ale tady se naposled něco řešilo,tak to napíšu sem. Jakožto ostřílenejch motor-kozáků se vás chcu zeptat jak moc je fuckin job dělat rozvody na fávu bez vyndání motoru. Prej se to v servisech dělá normálně na autě,ale mě přijde,že tam je fakt dost málo místa.Ani si nedovedu moc představit jak sundám to víko rozvodů....
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Rozvody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozvody   Rozvody Empty3/4/2007, 16:04

No je to trochu pakárna,ale jde to,...píšu z vlastní zkušenosti.Na svým civilním autě (na Fávu) jsem to už dělal.Musíš si sundat pravý kolo,kryty pod motorem a pak to jakš takš jde. Wink
Pak dej třeba vědět jestli se ti to povedlo,nebo jsi to musel rozkuchaný odtáhnout do nějaký dílny. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Rozvody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozvody   Rozvody Empty8/4/2007, 23:52

Jo pakárna to teda je, taky už sem měl tu možnost vyzkoušet si to Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Mára




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 03. 04. 07

Rozvody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozvody   Rozvody Empty7/5/2007, 09:15

Jo dikec chlapáci za odpovědi.Jsem se tu pak už neukázal:) Na ty rozvody jsem se pořád nedostal - auto se sere pořád někde jinde,ale už se to pomalu blíží Very Happy Ty rozvody spojím s výměnou hlavy,protože ta moje hlava co jsem nechal sníži o 1mm to je fakt katastrofa.Nevim esi sem vám to už řikal,musim kvůli tomu mít odpojenou podtlakovou regulaci předstihu a tankovat Shell V-Power Racing,protože jinak se mi z motoru ozývá vytrvalé cvrdlikání(jen při zátěži). No a taky mimo jiné mi ty tlaky už začínaj utíkat do nádobky a pomalu mi začínaj odcházet ojniční ložiska Shocked Teda myslim si to. Takže kůpim na vrakáši hlavu z feldy(NESNÍŽENOU),dám ji tam,vyměnim ty rozvody,na ojničký ložiska se vyseru a budu doufat,že ten motor se už víc kurvit nebude!A taky snad konečně budu moct jezdit na BA95 bez cvrdlikání rabbit
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Rozvody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozvody   Rozvody Empty7/5/2007, 19:04

Čauvec! lol!
Asi bych to řešil jako Ty,do tý kliky bych se nepouštěl,to bych si už raději sehnal nějakej celej kloudnej motor,než to takhle rozhrabávat,ale to je jen můj názor.
O cvrdlikání ventilů si můžete popovídat s červeným,von už si na to jeho tak zvykl,že kdyby mů to přestalo dělat,tak by si myslel že je něco v nepořádku,co?!?! Laughing
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Rozvody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozvody   Rozvody Empty15/5/2007, 00:29

jo jo zlatý cvrdlikání ted už ani nejde tak jak má Sad

Mára:
když už jsi snížil hlavu, tak musíš i trochu porochnit předstih a pak by ti to mělo přestat cvrdlikat a jet na N95
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Sponsored content





Rozvody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozvody   Rozvody Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rozvody
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DISKUZE :: DISKUZE-
Přejdi na: