DISKUZE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EAST STREET
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ložiska kol

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Mára




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 03. 04. 07

Ložiska kol Empty
PříspěvekPředmět: Ložiska kol   Ložiska kol Empty7/5/2007, 09:51

Jo a sorry,že vám tu takhle množim témata,ale vy si je pak zase smažete žejo:) Sem se chtěl ještě zeptat jestli nevíte o někom,kdo by mi přelisoval ložiska předních kol u Fáva. Donesl bych celej ten držák se starým ložiskem + nový ložisko a potřeboval bych to přehodit.Je to docela aktuální a nechci za to dávat někde v servisu nehorázný prachy. Působí to komicky,že na tom svým krumplu furt něco vopravuju co?? lol! Sice nemám tak "krásný" auto jako maj třeba kluci z Xsoundu,ale aspoň se nebojim,že někde ztratim kolo Laughing
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Ložiska kol Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložiska kol   Ložiska kol Empty7/5/2007, 18:59

no ten Xsound bych sem netahal No
Poradil bych Ti zas toho kluka co Ti dělal tu spojku,ten by za to snad nechtěl žádnej balík,...jestli na něj chceš číslo,tak dej vědět.
A neboj že by jsi byl sám kdo se v autě furt hrabe,já jsem v garáži taky víc než na silnici,i když poslední dobou se ten poměr vyrovnáva, Rolling Eyes Smile
Návrat nahoru Goto down
Mára




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 03. 04. 07

Ložiska kol Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložiska kol   Ložiska kol Empty11/5/2007, 09:47

To je dobrý,číslo na něj mám a navíc má dílnu přesně vedle firmy kde dělám,takže se za ním stavim a uvidim:) Se spojkou jsem od něj byl spokojenej a nechával jsem si u něj dělat i brzdy a ty taky celkem ušly,akorát,že při brždění mi v bubnech hrkaj takový ty vzpěrky mezi čelistma(nevim jak se tomu řiká).Měl jsem sundanej buben,abych to prozkoumal a vlastně,když se šlápne na brzdu,rozjedou se čelisti,tak ta vzpěrka se vlastně uvolní a když se pak jede přez nerovnosti,tak to vevnitř hrká a cinká,takže to je celkem i slyšet:( Netušim jak by se to dalo odstranit.... scratch
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Ložiska kol Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložiska kol   Ložiska kol Empty11/5/2007, 17:59

Tak v tom Ti neporadím,sice mám Fávo taky,ale tohle tam neřeším,raději ani nestahuju okýnko abych neslyšel všechno to vrzání,ťukání a jiný divný zvuky,... silent
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Ložiska kol Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložiska kol   Ložiska kol Empty17/5/2007, 09:42

Když to zpočítám já, tak na něm tak furt něco opravuju asi už 8let Very Happy v tom je právě ta láska.

[color=blue]Myšák:
Kdo je ten mehanic?
[color:e2cb=black:e2cb]Mára: možná to nevíš, ale tydle stránky končí tak si ulož adresu diskuze, ta snad pojede dál!
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Sponsored content





Ložiska kol Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ložiska kol   Ložiska kol Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ložiska kol
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DISKUZE :: DISKUZE-
Přejdi na: