DISKUZE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EAST STREET
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Stabilizátory

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Mára




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 03. 04. 07

Stabilizátory Empty
PříspěvekPředmět: Stabilizátory   Stabilizátory Empty11/5/2007, 09:57

Zase jsem tu chlapáci!
Dneska mám nový konstruktivní dotaz!Very Happy Myslíte,že má smysl montovat na fávo stabilizátory náprav z Feldy? Už mám prozkoumaný,jak bych to provedl,ale vzhledem k tomu,že je to celkem pracný a nějakou tu korunku to taky spolkne,zajimá mě,jestli to bude mít nějakej význam.
Dopředu bych dal ramena z feldy s těma okama pro uchycení konců toho stabilizátoru a uprostřed bych ten stabilizátor chytil nějakejma jinejma silentblokama.Úchyty bych vzal ze 120ky. Zadní nápravu bych vzal celou z feldy už s hotovým stabilizátorem.
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Stabilizátory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stabilizátory   Stabilizátory Empty11/5/2007, 18:08

No Ty se toho teda nebojíš!!! affraid
Záleží co od toho očekáváš.Možná to trochu zmenší to šílený naklápění v zatáčkách,ale nic víc asi ne.Záleží na tom jestli Ti to za tu práci a peníze stojí,změna to bude určitě jen k lepšímu,ale nic zásadního jako třeba od sportovních tlumičů bych nečekal,...
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Stabilizátory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stabilizátory   Stabilizátory Empty15/5/2007, 00:14

jak říká modrej, radši bych investoval do sportovních tlumičů. Co se týče náprav, radši bych je vyztužil a použil silnější stabilizátor, než se s tím vším překopávat, ale bez těch tlumičů to stejně nevyužiješ
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Sponsored content





Stabilizátory Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stabilizátory   Stabilizátory Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Stabilizátory
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DISKUZE :: DISKUZE-
Přejdi na: