DISKUZE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EAST STREET
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Šrouby

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Mára




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 03. 04. 07

Šrouby Empty
PříspěvekPředmět: Šrouby   Šrouby Empty17/5/2007, 08:01

Cawes klucíííí lol! Tak jsem si včera splašil podložky pod kola,hliník,průchozí 3cm tloušťka. Ale jaxi jsem nedomyslel ty delší šrouby,takže máte někdo nápad kde je za rozumnou korunu schrastit? A hlavně aby nebyly uplácaný z bláta,ale z něčeho pořádnýho! Jo a tak mě teď napadlo: Všeobecně, šrouby kol maj odlejvanej závit,nebo vyřezávanej???
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Šrouby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šrouby   Šrouby Empty17/5/2007, 09:35

Mára: U šroubů a hlavně u takhle dlouhejch bych nekoukal na cenu, ale na kvalitu. A u podložek je dost důležitý, aby měly přesné lícování na náboj. Kolo nedržej v ose jen šrouby, ale hlavně to středové osazení. A slyšel jsem, že šrouby snad kvalitní prodávaj v Tuning E55 Litomyšl. Kdyby jsi sem dal jak je chceš dlouhý poptal bych se ti u svýho dodavatele. Hlavně vzadu je důležitá délka, jinak ti budou cvakat o pakny.
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Mára




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 03. 04. 07

Šrouby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šrouby   Šrouby Empty17/5/2007, 10:22

Nojo,to mě nenapadlo s tim cvakáním o pakny.... pale
Tak to tu dýlku ještě pořádně změřim.Ale odhadem centimetr sežere kolo,tři centimetry podložka a tak 1,5cm do bubnu...Ale radši to ještě všecko změřim!Ty podložky maj snad střed i ten límec přesnej.Zkoušel jsem je nasadit a ani na bubnu,ani na kole nevaklovaly,tak snad dobrý a snad jsou taky přesně v prostřed tý podložky,abych nejezdil jak na šišatejch kolech co? bounce
Návrat nahoru Goto down
Mára




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 03. 04. 07

Šrouby Empty
PříspěvekPředmět: šrouby   Šrouby Empty23/5/2007, 08:11

Tak ty šrouby jsem sehnal na tý E55 lol! 8šroubů = 480kč
Podložky mi seděj perfektně,všecko ok až na to,že i přesto,že mám neřezaný péra,tak jakmile někoho naložim dozadu,tak mi kola škrncaj o lemy.Vim,že kdybych ty lemy vytáhl,tak je pokoj,ale to nechci.Nevíte někdo o nějaký obdobě sériovejch pružin(jen dozadu),akorát aby byly tužší?
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

Šrouby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šrouby   Šrouby Empty23/5/2007, 10:58

No tužší péra má Forman a ještě tužší Pick-up,tak jedině z něčeho takovýho,mělo by to bejt znat,...
Návrat nahoru Goto down
Mára




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 03. 04. 07

Šrouby Empty
PříspěvekPředmět: péra   Šrouby Empty23/5/2007, 11:00

Nojo,ale nejsou třeba i delší? Nechtělo by se mi je pak řezat.
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Šrouby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šrouby   Šrouby Empty25/5/2007, 14:47

Jestli tam pudou z pickapu z Feldy, tak bych to viděl jako nej řešení. Páč ten v zatáčkách seděl pěkně, to ti může i Myšák potvrdit, teda než mu vorval náboj, rameno,poloosu,převodovku atd. A to prej kvuli neviditelný kočce, co zrovna běžela závod. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

Šrouby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šrouby   Šrouby Empty25/5/2007, 18:08

Laughing Very Happy Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Šrouby Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šrouby   Šrouby Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Šrouby
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DISKUZE :: DISKUZE-
Přejdi na: