DISKUZE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EAST STREET
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Palubní deska a tapecy

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Palubní deska a tapecy Empty
PříspěvekPředmět: Palubní deska a tapecy   Palubní deska a tapecy Empty22/5/2007, 22:11

Už nějakej ten pátek mam v hlavě palubku s přístrojema z feldy a následně napasovat výplně z feldy.
Palubku s přístrojema jsem viděl Palubní deska a tapecy Spyker ale vcelku se bojím o řezání těch pacek co drží stávající palubku... a s přístrojema je asi lepší vytvořit plech do kterýho se vsunou budíky z eRka...a nebo jak by jste mi poradily s těma přístrojema s feldy co vše musím upravit???
Tapecy z feldy už mám vzádu v autě a na předních chci zapracovat až po napasování tý palubky... aby to krásně dosedalo tam by ste mi doporučovaly co za materiál na spojování kusů (eRko má větší dveře tak se to musí rozřezat a pak dát dohromady...nějak slepit) kitem nebo něčím takovým???
takhle to budu nejspíš řezat
Palubní deska a tapecy 37490
pak to nějak spojím
Palubní deska a tapecy 37491
a nakonec budu muset vymyslet něco se stahováním okénka a otvíráním dveří ale nejspíš to přijde z feldy protože by to vadilo viz.

Palubní deska a tapecy 37492
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Palubní deska a tapecy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palubní deska a tapecy   Palubní deska a tapecy Empty22/5/2007, 22:13

heh omlouvám se za velikost obrázku Laughing
Návrat nahoru Goto down
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

Palubní deska a tapecy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palubní deska a tapecy   Palubní deska a tapecy Empty23/5/2007, 14:54

No to by byla mrdárna a jsem zjedav,jak by to vypadalo ve finále Shocked
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Palubní deska a tapecy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palubní deska a tapecy   Palubní deska a tapecy Empty25/5/2007, 14:35

když jsem skládal auto taky jsem na něčím takovým uvažoval, ale je to dost složitý. Já jsem koupil ten papundekl ořezal a dal na něj koženku.
Pokud to tak chceš mít a aby to vypadalo pěkně, vzal bych to rozřezal dal na podložku a přelaminátoval to. Žádný lepidlo to neudrží hlavně v létě, kdy je 50°C v autě, laminát jo!
Základ mojí palubovky je z Octavie, rozřezaná a snejtovaná k sobě plechem.
Po všech zkušenostech co mám už bych já sám nedělal, ale nechal bych to udělat profíka.


A stím obrázkem - už mi to nedělej, dyt já u toho stahování vyhulil půlku krabky. Very Happy


Naposledy upravil dne 28/5/2007, 10:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Palubní deska a tapecy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palubní deska a tapecy   Palubní deska a tapecy Empty25/5/2007, 21:16

s tou velikostí se ještě jednou omllouvám ... ty tapecy jsem nemyslel jako slepit lepidlem ... myslel jsem nějakej kyt,pasta a nebo něco podobnýho ... přístrojovka se snad řeže jen kolem okna podle toho obrázku Cool maximálně něco v utrobách...
A jak teď budeš vytvářet ten intoš když si nedávno říkal že budeš dělat novej Smile
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Palubní deska a tapecy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palubní deska a tapecy   Palubní deska a tapecy Empty30/5/2007, 10:30

ted nijak, až našetřím dám to nákýmu čalouníkovi!
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Palubní deska a tapecy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palubní deska a tapecy   Palubní deska a tapecy Empty10/6/2007, 13:00

no tak mi bylo doporučeno naučení se s laminátem a ať to splácám laminátem ... je to prej nejlepší... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

Palubní deska a tapecy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palubní deska a tapecy   Palubní deska a tapecy Empty14/6/2007, 23:11

tak na to se těšim, já ktomu neměl odvahu, jak to uděláš pošly fotky Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

Palubní deska a tapecy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palubní deska a tapecy   Palubní deska a tapecy Empty16/6/2007, 17:50

tak peníze mám teď už jen koupit palubku a můžu začít Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Palubní deska a tapecy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palubní deska a tapecy   Palubní deska a tapecy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Palubní deska a tapecy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DISKUZE :: DISKUZE-
Přejdi na: