DISKUZE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EAST STREET
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 kdo co prodává !!

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty14/6/2007, 23:22

dnes 32 přístupů, no to je snad na šampus, co Myšáku?
Nebo si u hypernovy rozdal letáky? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: Re: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty17/6/2007, 18:54

Tak jsem zjistil že mysak prodává eRko Mad si snad říkal že ho neprodáš ne ... jinak koukám že máš i jiný světla(vcelku se tomu hoděj Wink ) neprodávej ne pale
Návrat nahoru Goto down
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: Re: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty18/6/2007, 08:05

No jo,no.Když už jsi mě takhle prásknul,... Rolling Eyes sem to Michaloj raději ani nechtěl říkat.
Jednou to přijít muselo.Teď je to definitivní,né jako minule. Neutral Měl jsem auto hlavně pro zábavu,srazy,.... Na ně už nemám s kým jezdit a člověka to už ani moc nebaví,za ty roky je tam všechno pořád stejny.Ale třeba ho ještě chvilku mít budu,než se najde nějakej zájemce.Ty světla mě mrzej,no ani jsem si jich neužil.
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: Re: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty18/6/2007, 11:05

...jako vždy tajemnej jak hrad v Karpatech
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Mysak

Mysak


Poeet p?íspivku : 90
Age : 41
Localisation : Pardubice
Registration date : 29. 04. 06

kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: Re: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty18/6/2007, 11:56

Michal alien
Návrat nahoru Goto down
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: Re: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty18/6/2007, 15:31

Mysak napsal:
No jo,no.Když už jsi mě takhle prásknul,... Rolling Eyes sem to Michaloj raději ani nechtěl říkat.
Jednou to přijít muselo.Teď je to definitivní,né jako minule. Neutral Měl jsem auto hlavně pro zábavu,srazy,.... Na ně už nemám s kým jezdit a člověka to už ani moc nebaví,za ty roky je tam všechno pořád stejny.Ale třeba ho ještě chvilku mít budu,než se najde nějakej zájemce.Ty světla mě mrzej,no ani jsem si jich neužil.
Heh tak to sorry myslel jsem že to ví... dyť on s tebou jezdit bude?A na takový věci se vždycky najde čas... řekl bych že právě teď se začíná tuningová scéna dost měnit ... přece tuner jako ty nehodí flintu do žita...
Návrat nahoru Goto down
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: Re: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty18/6/2007, 21:37

No mě praskne...Tak ty chceš takovýho krasavce prodat,jo?A komu budu v garáži krmit hlavu?Sad Very Happy A nebo si garáž chceš nechat a koupit do ní pravýho anglickýho plnokrevníka Rovera?Very Happy A strašně mu dávat do omezovače na studenej motor a říkat,že to vydrží,to není Škodovka:lol: A kam jsi dal inzerát?To si bude někdo ty xenony pochlebovat, zvlášť když sis s něma tak vyhrál:roll: Sad
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: Re: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty19/6/2007, 18:30


jak píše Roman, prodej to, a kup Rovera " to budete dvojka" Razz
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: Re: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty19/6/2007, 19:49

Se snad přidáš taky,ne? Very Happy A všichni TIčka:lol:
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: Re: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty21/6/2007, 21:33

jo koupim, ale až budu v důchodu, aby se mě nikdo nesmál Razz
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
Roman620ti

Roman620ti


Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 11. 03. 07

kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: Re: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty24/6/2007, 14:53

Až budeš v důchodu,tak vemeš rovnou Superba za 20.000kč.A nebo budeš furt jezdit v eRku a budeš přes sebe rvát za skořepiny komo hole:cherry:
Návrat nahoru Goto down
Michal
Admin
Michal


Poeet p?íspivku : 124
Localisation : Pardubice
Registration date : 28. 04. 06

kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: Re: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty3/7/2007, 16:52

Tak jak to vypadá s tím prodejem, už je fuč??
Ty se neozveš, si myslíš, že když máš renolta, že se snáma nebudeš bavit, nééé ! Very Happy Very Happy
Nebo ho máš taky v garáži a vstup je jen v přezuvkách!! Razz
Návrat nahoru Goto down
http://eaststreet.tym.cz
spyker

spyker


Poeet p?íspivku : 96
Age : 36
Localisation : Bílina
Registration date : 05. 03. 07

kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: Re: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty4/7/2007, 20:01

Já budu náhrada ... modrý eRko mám taky třeba si toho nikdo nevšimne lol!
Jinak snažil jsem se dát fotku na nějaký fora a reakce teda nic moc Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





kdo co prodává !! Empty
PříspěvekPředmět: Re: kdo co prodává !!   kdo co prodává !! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
kdo co prodává !!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
DISKUZE :: DISKUZE-
Přejdi na: